50% zľava na všetky reklamné bannery do konca roku 2018

Reklama na portáli www.novinyknm.sk.
NovinyKNM sú najčítanejší spravodajský portál v okrese Kysucké Nové Mesto. Za obdobie od 1.1.2018 do 30.8.2018, boli stránky NovinyKNM zobrazené skoro 145 000-krát. Z toho jedinečných návštev našej stránky bolo viac ako 47 000. Tieto čísla sú každý mesiac vyššie. Z celkového počtu návštevníkov je 23,5% vracajúcich sa návštevníkov a 76,5% nových, čo svedčí o tom, že neustále rastieme. Najčastejšou vstupnou bránou na náš portál sú sociálne siete, ktoré využívame aj na komunikáciu s čitateľmi.

Cenník a umiestnenie pre banner

Banner umiestnený na bočnej strane stránky. Formát obrázku .jpeg s rozmermi 300x600px. Po kliknutí na banner sa otvorí stránka inzerujúceho v novom okne, prípadne obrázok v novom okne. Máme k dispozícii tri plochy týchto bannerov. (1x titulná strana, 2x po rozkliknutí článku). Pôvodná cena reklamy 40€ /mesiac, po zľave 20€ / mesiac.

Reklama ako hlavička na titulnej strane. Po kliknutí na banner sa otvorí stránka inzerujúceho v novom okne, prípadne obrázok v novom okne. Formát reklamného banneru je .jpeg a rozmer 750x90px. Pôvodná cena reklamy 30€/mesiac, po zľave 15€ / mesiac.

Reklama ako hlavička nad článkom. Po kliknutí na banner sa otvorí stránka inzerujúceho v novom okne, prípadne obrázok v novom okne. Formát reklamného banneru je .jpeg a rozmer 360x100px. Pôvodná cena reklamy 30€/mesiac, po zľave 15€/mesiac.

Malý banner na boku článku (len po rozkliknutí článku). Po kliknutí na banner sa otvorí stránka inzerujúceho v novom okne, prípadne obrázok v novom okne. Formát reklamného banneru je .jpeg a rozmer 300x120px. Pôvodná cena 25€/mesiac, po zľave 12€/mesiac.

Malý banner na boku článku. Po kliknutí na banner sa otvorí stránka inzerujúceho v novom okne, prípadne obrázok v novom okne. Formát reklamného banneru je .jpeg a rozmer 300x120px. Pôvodná cena 25€/mesiac, po zľave 12€/mesiac.

Banner umiestnený v päte stránky. Formát obrázku .jpeg s rozmermi 360x100px. Po kliknutí na banner sa otvorí stránka inzerujúceho v novom okne, prípadne obrázok v novom okne. Pôvodná cena reklamy 20€ /mesiac, po zľave 10€ / mesiac.

 

PR článok 

Reklama, ktorá presvedčí 

Charakteristika: Reklama prostredníctvom PR článkov, teda platených reklamných článkov, je mimoriadne obľúbeným reklamným formátom, nakoľko PR články sú umiestnené medzi ostatnými článkami a v texte článku má zadávateľ reklamy možnosť svoj produkt alebo službu nenásilnou formou predstaviť, čo čitateľ akceptuje skôr než štandardnú reklamu. PR článok môže obsahovať fotografie, kontakty, pripojené súbory, linky atď. Článok teda vyzerá ako štandardný článok, jediným rozdielom je len jeho označenie ako PR.
Umiestnenie: V sekcii ”Magazín” po časovo neobmedzenú dobu. Súčasťou je vloženie na facebook profil NovinyKNM.
Odhad počtu zobrazení: Závisí od názvu a obsahu článku, približne od 200 do 3 tisíc prečítaní. 

Cena: 20€ / článok

PR súťaž 

Reklama, ktorú uvidí každý 

Charakteristika: PR súťaž je moderný a účinný formát reklamy. Možnosť získať v bezplatnej súťaži cenu je lákadlom, kedy je návštevník ochotný si prečítať reklamný text sponzora súťaže, prípadne kliknúť na jeho stránku a vyhľadať medzi jeho produktmi odpoveď na súťažnú otázku. Takouto formou sa sám oboznamuje s produktmi alebo službami zadávateľa.
Umiestnenie: V sekcii Súťaž + vloženie na facebook profil NovinyKNM
Odhad počtu zobrazení: Závisí od hodnoty poskytnutých cien, približne od 500 do 7 tisíc zobrazení. 

Cena: 20 €/2 týždne + ceny do súťaže. Pri predĺžení o ďalšie 2 týždne zľava 50% z ďalšej ceny.

 

Pokiaľ nemáte vlastný banner, po dohode Vám ho môžeme na mieru vyrobiť.  Taktiež aj PR článok.

Cenník si vo formáte .pdf – Reklama 50%zľava NovinyKNM

KONTAKT:

email:
redakcia@novinyknm.sk
janous@novinyknm.sk
hercova@novinyknm.sk

web:     www.novinyknm.sk