Aktivity v YC na mesiac september

16. – 20. 9. 2019 – Európsky týždeň mobility – Cestuješ do školy či práce autom? Vymeň ich za bicykel, kolobežku alebo iný dopravný prostriedok a zapoj sa do našej forosúťaže a zdieľaj svoju foto s #bezpecneknm. Upozorni spolu s nami na nebezpečné miesta v našom meste ako sú rozbité chodníky, nebezpečné úseky či priechody pre chodcov, neosvetlené miesta, … Najoriginálnejšie fotografie budú odmenené.

16. – 20. 9. 2019 – Týždeň dobrovoľníctva – Chceš aby naše okolie vyzeralo lepšie? Zapoj sa spolu s nami do kampane Upracme si Slovensko a pomôž nám upratať naše mesto. Taktiež sa budú maľovať energobloky, upratovať židovský cintorínPočas tohto týždňa máme pre Vás pripravený aj film na tému dobrovoľníctva, po ktorom sa uskutoční diskusia.

17. 9. 2019 – DOD v SYTEV-e – SYTEV oslavuje 4 výročie a preto sme pre Vás pripravili Deň otvorených dverí. Budeme Vás čakať v YC Mládežníckej klubovni kde sa o nás môžete dozvedieť všetky informácie, predstavíme Vám našu históriu a činnosť.

23. – 27. 9. 2019 – Európsky týždeň športu – Nemáš čo robiť po škole? Poď si spolu s nami zašportovať a urob niečo prospešné pre svoje telo a myseľ. Bumper ball je nový populárny druh športu, pri ktorom si užiješ kopec zábavy.

Matúš Maljar