Anketa Športovec Kysuckého Nového Mesta za rok 2018

Kysucké Nové Mesto každoročne poriada anketu Športovec Kysuckého Nového Mesta. Tento rok svoje umenie predviedli ako jednotlivci, tak aj družstvá a určite dali o sebe vedieť nie len v našom okrese, ale aj na celom Slovensku. O niektorých Vás aj pravidelne informujeme na našich stránkach. Ak máte nejaký tip na nomináciu, pozrite info nižšie a dajte o ňom, nej alebo nich vedieť.

Komisia pre kultúru a šport pri MsZ v KNM žiada verejnosť, športové oddiely a kluby o zasielanie návrhov na nominácie do ankety Športovec Kysuckého Nového Mesta za rok 2018.
Navrhnutých športovcov v kategóriách: jednotlivci, športové kolektívy a tréneri odôvodnite a ich najlepšie výkony a úspechy za rok 2018 doložte napr. výsledkovými listinami, kontaktmi na športovcov a oddiely. Na základe týchto návrhov komisia vyberie najlepších športovcov. Vyhodnotenými môžu byť športovci a tréneri, ktorí reprezentujú kluby a oddiely v KNM alebo sú občanmi mesta a reprezentujú kluby a oddiely nesídliace v KNM. Návrhy posielajte do 15.1. 2019 na adresu: Mestské kultúrno-športové stredisko, Litovelská 871, 024 01 Kysucké Nové Mesto alebo mailom:  
kovacikova@mskknm.sk

stránky Kysuckého Nového Mesta

Autor: Miroslav Janouš