Detské túžby sa presťahovali do nových priestorov

Pani majiteľka predajne Detské túžby, ktorá funguje aj ako e-shop nás poprosila, či by sme nejakým spôsobom neoznámili verejnosti, že sa predajňa presťahovala. Samozrejme, my s tým problém nemáme, ale keď už niekomu pomôcť s reklamou, museli sme si aj overiť, či je naozaj taká, ako ju pani majiteľka vykresľuje. Tak sme sa zastavili obzrieť si ju.

Predajňa je presťahovaná na ulicu 1. mája, hneď oproti spoločnosti poskytujúcej televízne a internetové pripojenie, neďaleko Námestia Slobody.

Z vonku je predajňa síce trošku nenápadná, ale vo vnútri veľmi priestranná. Hneď po vstupe do vnútra Vás privítajú usmiate tváre Aničky a Lucky. Tieto dve dámy dokážu veľmi spríjemniť nákup, poradia a pomôžu.

V predajni sa nachádza množstvo tovaru, pomôcok a hračiek pre najmenších. Všetko sú to samozrejme veľmi kvalitné produkty rôznych známych značiek. Kočíky od Britax,Bexa, Bebetto, Coletto, Camarelo, Peg Perego, Mamas&papas, BabyDesign, Joie. Kojenecké veci od Canpol Babies, Lovi a samozrejme treba spomenúť aj veľmi obľúbenú značku Avent. Ak by ste si nevybrali priamo v predajni, určite si môžete pozrieť aj katalógy a po dohode objednať a vyzdvihnúť priamo na predajni.

Obchod funguje aj ako e-shop, takže pre mamičky, ktoré to majú do predajne ďaleko, alebo im detičky nedovolia účastniť sa takýchto nákupov, môžu určite využiť aj takúto možnosť a nakúpiť z pohodlia domova. Stránka je www.detsketuzby.sk a predajňa slúži aj ako odberné miesto pre tento e-shop.

Ako sme už spomenuli, v predajni sa nachádza veľa rôzneho sortimentu, kde si aj nároční rodičia dokážu vybrať. Vystavené sú rôzne kočíky v rôznych farbách a kombináciách. Ak by si rodičia náhodou nevybrali z vystavených kusov, po ruke je vždy aj katalóg, kde skúsené Anička a Lucka dokážu poradiť s výberom.

Okrem kočíkov tu nájdete aj hračky, cumlíky, podbradníky, vaničky na kúpanie, postieľky, chodítka a množstvo doplnkov a pomôcok. Cumlíky sú kvalitné a taktiež v rôznych veľkostiach, tvaru a farbách. Hračky sú kvalitné, nie z čínskeho dovozu, takže sú certifikované a bezpečné.

Ak sa teda rozhodnete navštíviť túto predajňu, neváhajte ani chvíľu. Otvorené majú každý pracovný deň od 9:00 do 16:00.

Náš celkový dojem z tejto predajne je výborný. Priestory sú čisté, všetko má svoje miesto a všetko je prehľadne uložené. Určite vrelo odporúčame všetkým rodičom prísť, popozerať, poradiť sa a nakúpiť.

Prajeme príjemný nákup

Autor: Miroslav Janouš