Dnes v noci muž na Murgašovej vyskočil z okna

Dňa 22.5.2019 o 00.25 hod. bolo na operačné oddelenie MP telefonicky nahlásené, že na Ul. Murgašovej v bloku č. 689 dochádza k rušeniu nočného pokoja.

Po príchode hliadky MP na miesto bolo zistené, že v prízemnom byte na uvedenom bloku je rozbité okno na WC a pod oknom sedí na zemi muž, ktorý uviedol, že vyskočil z okna, lebo ho niekto zamkol na WC. Tento muž ďalej uviedol hliadke MP, že si pri tomto skoku pravdepodobne zlomil nohu. Šetrení bolo zistené, že v tomto byte sa okrem poškodeného nikto nenachádzal. Ďalej bolo zistené, že poškodený je v tomto byte ako nájomník.

Na miesto bol privolaný majiteľ bytu, ktorý uviedol, že poškodený je nájomníkom len krátku dobu. Z dôvodu zranenia nohy tohto muža bola na miesto privolaná aj RZP. Pri ošetrovaní sa poškodená osoba priznala pracovníkom RZP, že bol liečený v nedávnej dobe na psychiatrii. Z uvedeného dôvodu bola táto osoba po základnom ošetrení naložená do sanitky a prevezená na ďalšie vyšetrenia. Majiteľ bytu bol požiadaný, aby si svoj byt zabezpečil.

Zdroj: stránky mesta KNM