Dopravná nehoda 10.6. 2018 – Radoľa

Už aj dopravná nehoda, ktorá sa stane cez víkend dokáže celkom slušne ochromiť dopravu v Kysuckom Novom Meste a zaplniť ulice. Včera po 16:00 bola kvôli dopravnej nehode v Radoli odklonená doprava cez mesto a hneď som mal pocit, že je stred týždňa a čas dopravnej špičky.

Informáciu o dopravnej nehode nám poskytol hovorca KR PZ v Žiline, Radko Moravčík.

V nedeľu 10. júna v čase okolo 16:30 hodine došlo na svetelnej križovatke ciest prvej a tretej triedy v katastri obce Radoľa, okres Kysucké Nové Mesto k dopravnej nehode. Na základe doteraz vykonaného šetrenia bolo zistené, že 60 ročný vodič riadil osobné motorové vozidlo Škoda Superb po ceste I/11 v smere od Žiliny na Čadcu. Pred svetelnou križovatkou nerešpektoval červené svetlo na semafore a vošiel s vozidlom do križovatky.

Následne došlo k zrážke s vozidlom Honda Accord, ktoré riadil 19 ročný vodič v smere od obce Horný Vadičov, okres Kysucké Nové Mesto na signál zeleného svetla na semafore. Po náraze bolo vozidlo Honda odhodené do protismernej časti vozovky, kde narazilo do stojaceho vozidla Škoda Octavia, ktoré riadil 60 ročný vodič. Pri dopravnej nehode došlo k predbežne ľahkým zraneniam u troch osôb (vodičov vozidiel Honda a Škoda Octavia a spolujazdca z vozidla Škoda Superb). U vodičov alkohol vykonanými dychovými skúškami zistený nebol. Hmotná škoda bola predbežne vyčíslená na 15.000.-€.

Foto: Matej Kaličák / Facebook

https://bestvpncanada.ca/