Dopravná nehoda Dunajov 18.6.2018

Neprešiel by týždeň, aby sa na ceste I/11 medzi Žilinou a Čadcou nestala dopravná nehoda. Ináč tomu nebolo ani dnes, keď sa stala dopravná nehoda hneď ráno. NIE, my nepotrebujeme diaľnicu. My sa hlavne potrebujeme naučiť zodpovedne jazdiť! Správu o dopravnej nehode priniesol hovorca KR PZ v Žiline, Radko Moravčík.

V pondelok 18. júna pred pol ôsmou hodinou ráno došlo na ceste I/11 v katastri obce Dunajov, okres Čadca k dopravnej nehode. Na základe doteraz vykonaného šetrenia bolo zistené, že 46 ročný vodič (občan Ruska) viedol osobné motorové vozidlo Honda v smere od Žiliny na Čadcu. Pri prechádzaní pravotočivej zákruty sa dostatočne nevenoval vedeniu vozidla. Následne prešiel s vozidlom do protismeru, kde sa zrazil s osobným motorovým vozidlom Dacia Sandero, ktoré viedol 33 ročný vodič a po odhodení aj do nákladného motorového vozidla Tatra 815, ktoré viedol 32 ročný vodič.

Bol zistený alkohol?

Alkohol u vodičov vykonanými dychovými skúškami zistený nebol. Po dopravnej nehode bol vodič vozidla Honda jednorazovo ošetrený. Hmotná škoda bola predbežne vyčíslená na 9.000.-€.

Radko Moravčik
hovorca KR PZ v Žiline

Foto: Kuba Sikora a Polícia SR

https://bestvpncanada.ca/