Dudušovo pani Márie Ďuranovej

Pani Mária sa nevenuje iba písaniu kníh, ale robí radosť aj malým detičkám krásnymi doplnkami do detských postieľok. Jej ručné výrobky potešia nejednu mamičku, ktorá si vďaka jej výrobkom môže krásne vyzdobiť postieľku pre svoju ratolesť. V riadkoch nižšie sa Vám predstavuje pani Mária Ďuranová.

Vyrábame originálne vankúše a vankúšové sady, obliečky, mantinely do detských postieľok, mojkáčikov pre našich najmenších, obľúbené vankúše v tvare motýľa, ktorý sa používa ako podložka pre bábätká a neskôr ako opierka, podsedák… a mnohé ďalšie vankúše a vankúšiky vo farebnej kombinácii podľa želania.

Naše Dudušovské vankúše sú milé na pohľad, príjemné na dotyk a sú okrasou každej detskej izbičky.

Pri ich výrobe dbáme na kvalitu, aby sa z nich drobci mohli tešiť aj niekoľko rokov… Majú hravé vzory a obľúbené sú u najmenších aj u veľkých detí… Hodia sa všade tam, kde chcete mať príjemne a mäkkúčko.
Vyrábame ich s veľkou radosťou – pre potešenie mamičiek i detičiek.

Dodacia lehota je maximálne 5-7 dní podľa rozsahu objednávky… Objednať si môžu správou na http://facebook.com/dudusovo, kde si môžu v archíve pozrieť množstvo fotografií pre inšpiráciu… Okrem ručnej výroby Dudušovských vankúšov „pre život ako v bavlnke “ sa venujem písaniu kníh, v súčasnosti je na trhu 13 mojich titulov (beletria), z toho tri knihy sú dostupné aj v českom jazyku v Česku.

Autor: Miroslav Janouš
Foto: Mária Ďuranová