Letné kino v KNM- program

Už v piatok 5. 7. štartuje projekt Letného kina a začíname populárnou českou komédiou Muži v nádeji. Postupne budeme premietať filmy, ktoré si občania vybrali formou ankiet cez sociálne siete. Týmto Vás všetkých chceme pozvať na naše premietania, ktoré budú pri budatínskej lávke oproti SPŠ IT vedľa nedostavanej plavárne.

Začínať budeme po 20. hodine a máme pre Vás prichystané lavice na sedenie, ktorých kapacita je obmedzená, ale taktiež si môžete zobrať aj deky a urobiť si pohodlie, keďže kino bude na trávnatej ploche. Niektoré z filmov sú mládeži prístupné od 12, iné zas od 15 rokov. Nižšie v článku prikladám kompletný program našich premietaní, ktoré sú verejné a vstupné je dobrovoľné. 

Program Letného kina:

5. 7. Muži v nádeji
12. 7. Na hrane zajtrajška
19. 7. Zrodila sa hviezda
2. 8. Čiara
16. 8. Vo veľkom štýle
23. 8. Únos
30. 8. Dôverný nepriateľ
6. 9. Manžel na hodinu
13. 9. Focus
20. 9. Kandidát
27. 9. Lada svetom

Momentálne pracujeme aj na občerstvení, a snažíme sa pripraviť stánok s alko a nealko nápojmi. V prípade, ak sa nám to nepodarí, môžete navštíviť Caffe Bar Kurty, alebo si môžete priniesť svoje zásoby. Týmto Vás chceme vyzvať, aby ste sa počas premietaní nepohybovali v blízkosti konštrukcie, ktorá bude ohradená. Podujatia sú verejné a budú dokumentované.

Fotografie budú zverejnené na webovej stránke organizácie SYTEV, sociálnych sieťach a printových médiach. Premietať budeme počas priaznivého počasia, v iných prípadoch Vás budeme o všetkých zmenách informovať na sociálnych sieťach.
!Zmena programu vyhradená!

Tešíme sa na Vás

Bc. Matúš Maljar – Sytev