Na AVON pochod sa oplatí ísť vlakom – späť Vás ZSSK odvezie zadarmo

Na Bratislavskom hrade sa v sobotu 8.júna uskutoční AVON pochod. Ak sa rozhodnete cestovať na podujatie vlakom, cestovné platíte len do Bratislavy. Späť Vás ZSSK odvezie bezplatne.

Ako vlakom na AVON Pochod 2019?

  • V pokladnici ZSSK s kompletným vybavením cestujúcich pokladníka informujte, že cestujete na AVON Pochod.
  • Zakúpte si celý jednosmerný cestovný lístok na vlak z miesta odchodu vlaku do ľubovoľnej stanice v Bratislave.
  • Na mieste podujatia si v stane registrácie dajte cestovný lístok označiť pečiatkou organizátora.
  • Cestujte domov bezplatne s opečiatkovaným cestovným lístkom.
  • Platnosť lístka trvá od 7. do 9. júna 2019 (do 24:00).

Jedenásty ročník sa uskutoční v areáli Bratislavského hradu v sobotu 8. júna 2019. Program bude moderovať Michal Sabo a na pódiu sa predstavia napríklad Sima Martausová, Puding pani Elvisovej,    S Hudbou Vesmírnou či Desmod. Súčasťou akcie budú aj zaujímavé besedy a pre deti sú pripravené rôzne kreatívne aktivity alebo maľovanie na tvár. Finančné prostriedky získané predajom tričiek, ktoré sú vstupenkou na akciu, poputujú na konto verejnej zbierky občianskeho združenia Zdravá žena. Minulý rok sa vďaka AVON Pochodu vyzbieralo na pomoc ženám dohromady 26 514 €.

Cieľom ružového podujatia je pomáhať ženám v boji za zdravé prsia. Medzi mnohé známe slovenské osobnosti, ktoré tento charitatívny projekt podporujú, patria napríklad moderátorky Alena Heribanová, Zlatica Puškárová, Kveta Horváthová, speváčky Beáta Dubasová a Dara Rolins, ale aj herci Maroš Kramár či Daniel Heriban a moderátori Bruno Ciberej i Roman Juraško.

ZDROJ: Tlačová správa ZSSK