Na Belanského ulici sa bude opravovať cesta

Oprava dlažobných kociek na ulici Belanského prebehla ani nie pred dvoma rokmi. Už počas opravy niektorí obyvatelia poukazovali na to, že práce nie sú vykonávané kvalitne, Mali pravdu.

Mesto reklamavovalo práce na rekonštrukcii cesty, ktorá prebehla v roku 2018.

Oznam s obmedzeniami dopravy a parkovania na ulici Belanského dostali majitelia nehnuteľností na tejto ulici ešte pred Veľkou nocou.

Opravé práce na ceste budú prebiehať od 15.apríla 2020 a potrvajú približne mesiac. Samozrejme, závisí to od poveternostných podmienok.

“ Počas samotných prác bude obmedzený prístup všetkým motorovým vozidlám. Regulácia dopravy bude usmerňovaná prenosným dopravným značením. Toto usmerňovanie je plne v kompetencii dodávateľa v súčinnosti so štátnou a mestskou políciou.
Zásobovanie a prejazd bude povolený iba v čase od 18,00 hod. do 8,30 hod. denne (pondelok –  nedeľa).  Mimo týchto hodín bude Belanského ulica uzatvorená.
Za všetky komplikácie spôsobené dočasným  obmedzením sa vopred ospravedlňujeme, „informuje mesto v ozname, ktorý dostali majitelia nehnuteľností na ulici Belanského. Oznam je zverejnený aj na webe mesta.

Text:

Foto: archív novinyknm