Na Kamencoch otvárali vzorový byt

Developer Istrofinal pripravil pre záujemcov o bývanie v Kysuckom Novom Meste ukážkový byt, v ktorom môžu vidieť nielen kvalitu a štandard ponúkaných bytov, ale aj premyslené interiérové riešenia.

Vo štvrtok 12. septembra bolo pre verejnosť pripravené občerstvenie, skákací hrad, ale aj let balónom. Hlavnou atrakciou však boli moderované prehliadky novo otvoreného vzorového bytu. Počas 4 hodín ho navštívilo viac ako 200 ľudí. Viac ako polovica ľudí následne vyplnila dotazníky spokojnosti, pričom všetci z nich sa o byte vyjadrovali pochvalne. Návštevníkom sa najčastejšie páčila dispozícia bytu, vkusné a funkčné zariadenie interiéru a veľká terasa. Tí, ktorí prišli zo Žiliny, pozitívne hodnotili aj lokalitu – Kamence vnímajú ako pokojné miesto s množstvom zelene v okolí a s dobrým napojením do mesta. 

Projekt novej výstavby na Kamencoch bude prebiehať v niekoľkých etapách. Developer vníma Kamence ako lokalitu stvorenú pre život a v tom duchu bol zostavený aj architektonický návrh – bytové domy budú disponovať zelenými vnútroblokmi bez prístupu aút, s parkom a dostatkom zelene. Pribudnú ihriská, športoviská, ale aj potrebné obchodné prevádzky. Cieľom projektu je prepojiť moderné bytové bývanie s prírodným prostredím, preto byty disponujú nadštandardne veľkými balkónmi a terasami, byty na 1. podlažiach majú predzáhradku a na streche garáží vznikne komunitná záhrada. Viac o projekte sa dozviete na stránkach www.kamence.sk

Foto: Tomáš Turek