Povina má víťazov v stolnom tenise

Pán Ján Dadaj bol rodákom z Poviny, ktorý sa venoval deťom dlhé roky a viedol ich k športu. Po tragickej nehode sa na jeho počesť začal konať turnaj v stolnom tenise.
26.12.2018 sa konal už desiaty ročník turnaja v stolnom tenise. Športová komisia obce pod vedením predsedu Bc. Jozefa Drugu zorganizovala športový deň plný adrenalínu, smiechu i radosti.
Po úvodnom príhovore starostky Aleny Dudekovej sa športovci pustili do boja. Na turnaji sa zúčastnilo 24 hráčov, tvrdo bojovali až do poobedných hodín. Zástupca starostky Peter Varga sa postaral o plynulý priebeh súťaže zapisovaním výsledkov a na konci podal správu o víťazoch. Prvé miesto si vybojoval Pavol Škultéty, druhé obsadil František Mrmus, na treťom mieste skončil Erik Mrmus. Ďalšie ocenenia si zo štvrtej priečky odniesol Jaroslav Somorovský, najmladší hráč Michal Haluza a najstarší hráč Ján Hanzel.
“Srdečne gratulujem víťazom a ďakujem všetkým zúčastneným, ktorí si prišli zahrať a uctiť si pamiatku Jána Dadaja.
Na záver mi dovoľte všetkým popriať do Nového roku veľa zdravia, šťastia, lásky a úspechov,” dodala starostka obce Dudeková.