Ranná dopravná nehoda pri Schaeffler Kysuce

Dnes ráno (14.11.2019) sa na križovatkách ciest Dubská cesta a Schaeffler stala dopravná nehoda dvoch osobných áut.

Dopravná nehoda, ktorá v ranných hodinách ochromila dopravu na všetkých vjazdoch do mesta a kompletne ho upchala. Niektorí zamestnanci cestovali do práce viac ako hodinu a kolóny siahali niekoľko kilometrov za hranice mesta KNM.

Od polície SR sa nám podrobnosti nepodarilo zistiť, ale trošku informácií nám poslali hasiči.

Dnes pred pol 6 ráno boli hasiči z hasičskej stanice v Kysuckom Novom Meste vyslaní na ulicu Dr. G. Schaefflera v Kysuckom Novom Meste k dopravnej nehode 2 osobných áut. Nehoda bola bez zranenia, ale unikli prevádzkové kvapaliny. Hasiči zabezpečili havarované vozidlá proti vzniku požiaru a uniknuté prevádzkové kvapaliny posypali sorbentom.

mjr. Ing. Miroslava Ondrichová – Krajské riaditeľstvo  Hasičského  záchranného zboru v Žiline

Dovolím si ešte podotknúť, že niektorí vodiči absolútne nevedia, ako sa správať v takýchto situáciách, keď sú kvôli dopravnej nehode upchaté cesty. Neohľaduplnosť, bezočivosť, arogantnosť,… Ulička záchrany v takýchto situáciách akoby vôbec neexistovala a pre niektorých vodičov akoby neplatili ani značky a pravidlá cestnej premávky. Najväčšia drzosť bola obiehanie kolóny v protismere a pred križovatkou zaradenie sa do nej. Ponáhľali sme sa všetci, ale niektorí mali proste potrebu, že sa musia ponáhľať viac.

Autor: Miroslav Janouš
Foto: Juraj Bugáň a Facebook

https://bestvpncanada.ca/