Vianočná súťaž o zaujímavé ceny

Milí naši čitatelia, keďže sa nezadržateľne blížia Vianočné sviatky, rozhodli sme sa, že pre Vás pripravíme vianočnú súťaž, v ktorej môžete získať zaujímavé ceny od našich sponzorov.

Pod týmto textom sú fotky s darčekmi od sponzorov, ktorí ich pre Vás do súťaže venovali. My by sme boli radi, keby ste pod náš status na facebooku napísali, prečo by ste mali vyhrať niektorý z darčekov práve Vy, a či by bol pre Vás alebo by ste ho niekomu darovali a samozrejme nezabudnite uviesť, ktorý to je. Desiatim z Vás želanie splníme. Ďalšie tri darčeky dostanú náhodným výberom tí, ktorí dajú svojim známym vedieť o tejto súťaži prostredníctvom facebooku a to formou zdieľania nášho príspevku.

Výhercov súťaže zverejníme 23. decembra na našej facebook stránke a potom sa budeme snažiť s výhercami skontaktovať, aby sme mohli odovzdať ceny.

Ceny venovali: Masáže Zuzana (poukaz na masáž), Wéčko (mesačná pernamentka), Kebab KNM (2x kebab klasic – jeden výherca), Mirouš_foto (rodinné štúdiové fotografovanie), Triglav Gym (krém na svalovicu a 11 vstupov na cvičenie – jeden výherca), Palacinkáreň Sladký Bozk (poukaz na palacinky pre 2 osoby), cukráreň Lavande (ovocná želé torta), detský obchod Detské túžby (detská hračka), Autoumyváreň Rent (poukaz na umývanie auta), Torty od Majky (Vianočná a Kinder torta – dvaja výhercovia), Lada svetom (2x kniha – dvaja výhercovia)

 

Torty od Majky

Známa, obľúbená a vždy usmiata cukrárka Majka nám do súťaže venovala dve torty. Jednu zimnú snehuliakovú a druhú Kinder tortu. Tieto ceny darujeme dvom z Vás, ktorí by ich veľmi chceli.
Ak by ste si chceli dať upiecť tortu mimo súťaže, kontakt na Majku nájdete na facebook stránke Tortyod Majky alebo na telefónnom čísle 0903 293 434.

 

Triglav Gym

Ďalšiu veľmi super cenu sme dostali od Triglav Gym. Ide o 11 voľných vstupov podľa vlastného výberu. Sú to tréningy Thajského boxu, funkčného skupinového tréningu s trénerom alebo tréningu v novootvorenej zóne Inferno na samostatné cvičenie bez trénera.
A k tomu ešte thajskú masť na svalovicu, ktorá určite po takomto tréningu padne vhod.
Bližšie info o tréningoch nájdete na facebook stránke Triglav Gym alebo priamo u trénera na telefónnom čísle 0911 063 503.

 

Wéčko

Ďalší poukaz máme už z roky zabehnutého fitness centra Wéčko. Je to pernamentka na jeden mesiac vstupu do fitka. Pernamentku je možné využiť až po Novom roku, čo určite padne vhod po dňoch prejedania sa 🙂
Info o fitnescentre taktiež na facebook stránke Wéčko Knm alebo na telefóonom čísle na recepcii 0911 234 967.

 

Detské túžby

Malé detičky určite poteší táto hračka z obchodu Detské túžby. Ide o naťahovacieho, hracieho psíka. Samozrejme, môže poslúžiť aj ako darček pre niekoho iného.
Info o predajni na facebook stránke Destské túžby alebo na telefónnom čísle 0948 516 223.

 

Masáže Zuzana KNM

Zuzka nám do súťaže venovala kupón na masáž. Zuzkine masáže veľmi odporúčame. Kupón môžete tiež niekomu darovať ako darček.
Ak by ste mali záujem sa mimosúťažne objednať na masáž, tak informácie nájdete na facebook stránke Masáže Zuzana KNM, na stránke www.zuzanamasaze.sk alebo na telefónnych číslach 0914 258 205 alebo 0908 462 623.

 

Autoumyváreň Rent

Z Autoumyvárne Rent sme dostali poukaz na kredit READY2WASH v samoobslužnej autoumyvárni na Dubskej ceste. Toto sa určite hodí nejednému vodičovi, ktorý často jazdí a chce mať svoje auto krásne čisté.
Info o umyvárni nájdete na facebook stránke samoobslužná autoumyváreň Rent

 

Lada svetom

Skvelú cenu nám darovali chalani, ktorí jazdia na žigulíku po svete. Táto kniha je z ich posledného tripu. Teda veríme, že ešte nebol posledný a dočkáme sa aj ďalších zážitkov z cestovania na žobráka. Knižky dáme dvom z Vás.
Všetci sú na facebooku a výnimkou nie sú ani títo chalani a ich Lada

 

Mirouš_foto

Všetci sa radi fotografujú, a aj keď svetom teraz letí samé selfie, rodinky určite rady využijú aj túto možnosť, odfotografovať sa spoločne a aj na rôzne témy vo fotoateliéri Mirouš_foto.
Ak by ste sa chceli mimosúťažne objednať na fotenie, info nájdete na facebook stránke Mirouš_foto alebo na čísle 0903 967 477.

 

Toto boli výhry, ktoré môžete dostať za to, že náš status na facebooku okomentujete.
Nezabudli sme však ani na tých, ktorí o našej súťaži dajú vedieť aj svojim známym, a práve traja z týchto „zdieľačov“ dostanú nasledovné ceny:

Palacinkáreň Sladký bozk

Obľúbená palacinkáreň venovala večeru pre dve osoby. V ponuke sú sladké aj slané palacinky a veľa príloh k nim.
Informácie o palacinkárni nájdete na stránke Palacinkáreň Sladký Bozk alebo na telefónnom čísle 0944 645 690.

 

Next KEBAB KNM

Určite každý už prešiel okolo nich a zacítil tú vôňu pečeného mäska. Next KEBAB Kysucké Nové Mesto darovalo do súťaže 2x kebab klasik podľa vlastného výberu.
Info o tejto prevádzke a aj ich ponuku nájdete na stránke Next KEBAB KNM

 

Cukráreň a kaviareň Lavande

Tortičky teraz veľmi „fičia“ a my sme dostali ešte jednu z cukrárne a kaviarne Lavande. Je to želé torta s ovocím a je naozaj veľmi chutná.
Ak by ste mali záujem o mimosúťažnú objednávku tortičiek alebo koláčikov, tak info nájdete na facebook stránke Lavande kaviareň a cukráreň alebo na telefónnom čísle 0917 044 424.

 

Všetkým súťažiacim držíme palce a sponzorom zo srdca ďakujeme, že prostredníctvom nás urobia radosť trinástim z Vás a spríjemnia Vám Vianočné sviatky.

Nezabudnite si prečítať aj PODMIENKY SÚŤAŽE, pretože zapojením sa do súťaže s nimi automaticky súhlasíte.

Petronela Hercová a Miroslav Janouš
NovinyKNM